logo

معرفی عطر های مناسب بهار

معرفی عطر های مناسب بهار

معرفی عطر های مناسب بهار 

 

 

 

 

 

 

 

SILVER MOUNTAIN WATER – Creed
با این عطر طبیعت زیبا بهار را با مشام خود احساس می کند عطرهای مست کننهد بهاری در این عطر به نقطه اوج خود رسیدند هایاین عطر دارای نوت های نیرو بخش چوب درخت غان ، چای سبز و برگاموت کالابریا(منطقه ای در ایتالیا) است.با همراهی تندی برگ انگور فرنگی برای ایجاد پیچشی دلربا در نوت های اولیه مرکباتی ان.
Parfums de Marly Meliora
این عطر یکی از عطر رویال و از کلاس عطرهای نیش می باشد ، این عطر با رایحه و ترکیبی خاص از میوه ها و گل های معطر و دلپذیر برای مصرف در طول روزهای بهاری می باشد که اولین کار این شرکت در زمینه ساخت عطر های زنانه می باشد .
Issey Miyake Bleue Pour Homme for men
این عطر چوبی معطر تولید سال 2004 با رایحه رزماری ، لیمو جایزه FiFi برای بهترین بسته بندی مردانه پرستیژ سال 2005 از ان خود کرد .
یک عطر از گل ها و میوه های بسیار دلپذیر ، ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکنندگی عالی ، سه سال متوالی جایزه بهتر عطر را دست اورد . و عطری خاص است برای بانوان خاص
Flowerbomb from Viktor & Rolf
ویکتور و رولف طراحان هلندی که به خاطر لباسهایشان که برای روشنفکران مد که میخواهند دیده شوند طراحی شده اند شناخته شده اند. حالا عطری برای هماهنگ کردن با لباسشان دارند.عطر Flowerbomb عطری نیرومند و قوی با بوی رزی سنگین است.
Gucci Envy Me
یکی دیگر از عطرهای خاص بهار می باشد که روح انسان را بهاری می کند . با شیشه ای که با لوگو ان طراحی شده است زیبایی ان را چندین برابر کرده است که بوی آن دارای نتهای گل صد تومانی و انار است.
Bleu de chanel
یک عطر خاص مردانه شنل با ترکیبی خاص و بی نظیر از گل ها و گیاهان معطر عطری که برای مصرف روزانه مناسب می باشد که با بوی چوبی روزهای بهاری شما را دلپذیرتر می کند

6 16 home

8 22 home

6 16 home

6 16 home